Ostření hlavic stříhacích strojků

Poskytujeme profesionální broušení stříhacích hlavic značek MOSER, WAHL, OSTER, ANDIS, LAUBE, LISTER, HEINIGER, AESCULAP, THRIVE. Nabrousíme hlavice strojků pro kadeřnické salony, psí salony, veterináře i farmy. Naostříme jak rychlo-snímatelné, tak i našroubované stříhací hlavy. Veškeré střihací strojky a hlavy jsou po naostření seřízeny a následně odzkoušeny na technických kožešinách. Je tedy 100% zaručeno, že naostřená hlava je plně funkční. S broušením máme dlouholetou zkušenost a vaše hlavice nabrousíme v nejvyšší kvalitě.

Potřebujete nabrousit hlavice strojků? Kontaktujte nás e-mailem či telefonicky.Broušení hlav strojků Zkouška hlavic na technických kožešinách

Pro střihací strojky s mechanizmem upínání střihacích nožů, kde je přítlačná pružina umístěná na střihacím strojku, například Moser Rex , Moser 1400, Andis PM-1 a podobné, je nutné po naostření nožů strojek doseřídit. Proto pokud potřebujete naostřit takovýto strojek, pošlete nebo dovezte nám ho celý.

Hlavice stříhacích strojků

Repasování střihacích hlav a nožů

U některých střihacích hlav je možné provést repasování, Tj. pokud je hlava a nůž vícekrát broušený, dojde po čase k ubroušení styčných ploch a hlava je tak k vyhození do starého železa. U nás je možné provést nový výbrus a styčné plochy znovu obnovit. Provádíme na magnetické nástrojové brusce BN 102 A.

Tento proces je časově náročný a je s příplatkem. Nelze provést u veškerých typů hlavic. Provádí se převážně u vyšších hlav od výrobců Aesculap, Moser, Heiniger a některých Osterů, které mají masívní tělo.

Broušení hlav strojků Broušení hlav strojků
Broušení 					hlav strojků