Prodej stříhacích strojků

Potřebujete nový stříhací strojek? Ten starý už Vám neslouží? Nabízíme prodej nových profesionálních stříhacích strojků. Pokud budete mít zájem o některou z nabízených položek, zaškrtněte políčko u jednoho či více předmětů a zašlete prosim nezávazný požadavek prostřednictvím formuláře ve spodní části stránky. Na zadaný email se Vám následně ozveme prostřednictvím elektronické komunikace. Nejedná se o eshop, takže se může stát, že některé položky nemusí být skladem. Děkujeme za pochopení.

Švýcarský akumulační stříhací strojek Heiniger Saphir (Kód: SAPHIRAKU)


Popis předmětu:
Švýcarský stříhací strojek Heiniger Saphir s motorem o výkonu 35W. Strojek je akumulační, jendnorychlostní, je velmi lehký a tichý. Je dodáván s výměnnou střihací hlavicí vel. 10 - 1.8mm.

V sadě je transportní kufřík, střihací hlavice vel. 10 - 1.8mm, 2 x lithiová baterie, dobíjecí stanice, mazcí olej, čistící kartáček a návod k obsluze.
9050 Kč (vč.DPH)

Mám zájem o tento produkt:


Švýcarský stříhací strojek Heiniger Saphir (Kód: SAPHIR)


Popis předmětu:
Švýcarský stříhací strojek Heiniger Saphir s motorem o výkonu 35W. Strojek je jednorychlostní a je velmi lehký a tichý. Je dodáván se střihací hlavicí vel. 10 - 1.8mm.
6100 Kč (vč.DPH)

Mám zájem o tento produkt:


Profesionální stříhací strojek Moser (Kód: MAX45)


Popis předmětu:
Profesionální stříhací strojek Moser MAX 45 německého výrobce Wahl. Dvourychlostní o výkonu 45W se střihací hlavou 3mm - vel.8,5F. Kabel 3m.
3500 Kč (vč.DPH)

Mám zájem o tento produkt:


Profesionální stříhací strojek AESCULAP (Kód: GT104)


Popis předmětu:
Profesionální stříhací strojek AESCULAP typu FAVORITA II, jednorychlostní. Jedná se o výkonný strojek s rotačním motorem o výkonu 45W. Strojek je bez stříhací hlavice.
9500 Kč (vč.DPH)

Mám zájem o tento produkt:
Jméno a Příjmení:

Email:

Poznámka:

Zboží zasíláme na dobírku za poplatek 100 Kč. Veškeré podrobnosti získáte prostřednictvím emailové komunikace. Odesláním poptávkového formuláře se k ničemu nezavazujete.